ACÉLSZERKEZETI MINŐSÉGELLENŐR - Állást keres - Kecskemét

Feltöltő neve: barthalkesz
Feltöltés ideje: 2017. szeptember 15., péntek
Hirdető neve: KÉSZ Ipari Gyártó Kft.
E-mail cím: barthal@kesz.hu
Kategória
Kedvencekbe!
A kecskeméti KÉSZ Ipari Gyártó Kft. acélszerkezet gyártással foglalkozik, jelentős export tevékenységet bonyolít Európa-szerte.

Új munkatársunkat ACÉLSZERKEZETI MINŐSÉGELLENŐR munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:
• CNC-megmunkált félkész termékek ellenőrzése
• Gyártásközi és végellenőrzés a gyártó műhelyekben, próbaszerelések ellenőrzése
• Felületvédelmi ellenőrzés (festett és horganyzott termékek)
• Alvállalkozók gyártásközi és végellenőrzése
• Ellenőrzések és vizsgálatok dokumentálása
• Nem megfelelő termék kezelése, jegyzőkönyvezése

Elvárásaink:
• Középfokú műszaki végzettség
• Műszaki rajzolvasás
• Minőségbiztosítási és szabvány ismeretek
• Acélszerkezet-gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
• Kétműszakos munkarend vállalása
• VT2 vizuális vizsgálói bizonyítvány előnyt jelent

Amit ajánlunk:
• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
• Piacképes jövedelem
• Vonzó juttatások

Utolsó éves illetve levelezőn tanuló hallgatók jelentkezését is várjuk!
Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a barthal@kesz.hu e-mail címen!