Értékesítési Partner - Állást kínál - Kecskemét

Feltöltő neve: creacom
Feltöltés ideje: 2017. november 22., szerda
Hirdető neve: CreaCom
E-mail cím: eva.borda@creacom.hu
Telefonszám: +36307568563
Kategória
Kedvencekbe!
Kommunikációs és marketing ügynökség vagyunk, eseti és havi díjas szolgáltatásokat nyújtunk cégeknek.

Csapatunkba olyan személyeket várunk, akik tisztában vannak azzal, hogy a sikeres értékesítést munka és információ (ki)áramlás előzi meg.

Nem kell, hogy profi értékesítő vagy marketinges legyél, cserébe a mi szemléletünkkel és kommunikációs módszerünkkel szükséges azonosulnod, és ezek alapján végezned a rád bízott feladatokat.

FELADATOK

Potenciális ügyfelek megkeresése
Személyes igényfelmérés (audit lap), ez alapján kész megoldások ajánlása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tárgyalások lebonyolítása, megállapodások megkötése
CRM rendszer napi szintű használata
Heti riportálás a központba
ELVÁRÁSAINK

Minimum középfokú végzettség (tudj írni, olvasni és érthetően kommunikálni)
Jó fellépés, határozottság
Jó kommunikációs és tárgyalási készségek, hajlandóság a fejlődésre
Önálló munkavégzés
Pontosság, precizitás, céltudatosság
Jó problémakezelő készség
A belső munkafolyamatok és a szemléletmód szigorú betartása és követése, illeszkedés a rendszerbe
Tudj és akarj dolgozni, tudd, hogy mivel jár egy értékesítői munka, vállalj felelősséget a saját feladataidért, legyél tisztában azzal, hogy a sikerhez dolgozni is kell
Számlaképesség (pl. KATA)
AMIT KÍNÁLUNK

Nem mossuk ki az agyad azzal, hogy a pénz nem motivál, mi is azért dolgozunk
25-35% garantált részesedés minden általad kezelt megrendelés és szerződés után
A munka megkezdése előtt megkapsz minden szükséges képzést (1 nap), nem dobunk egyből a mély vízbe (kivéve ha gyorsabban adod el a szolgáltatásunkat az ügyfélnek, mint ahogy Hosszú Katinka verné 200 gyorson az ügyvezetőnket)
Kötetlen munkaidő (látjuk a CRM-ben ha nem csinálsz semmit)
MUNKAVÉGZÉS HELYE: országos

Fényképes önéletrajzot motivációs levéllel pdf formátumban az eva.borda@creacom.hu e-mail címre várjuk!